LICEUM WESOŁA GÓRA

Aktualności LICEUM WESOŁA GÓRA

Przygotowanie do matury
LICEUM WESOŁA GÓRA

Witamy Was na stronie Liceum Wesoła Góra!

Jesteśmy bezpłatną szkołą średnią dla uczniów, którzy zamierzają podjąć naukę i realizować ją w edukacji domowej. Zapewniamy dostęp do platformy edukacyjnej, przyjaźnie zredagowaną podstawę programową, zajęcia on-line, spotkania i warsztaty ze specjalistami różnych dziedzin, tutoring z psychologiem, a przede wszystkim indywidualne podejście i dobre relacje z młodzieżą. Zadaniem naszym jako tutorów jest wspieranie młodych ludzi w ich pasjach, rozwoju, nauce, ale także pokazywanie wielu dróg oraz możliwości zdobywania wiedzy w sposób przyjemny i bezstresowy.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie z Wami porozmawiamy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dołącz do nas! Pozdrawiamy serdecznie z Wesołej Góry!


Podziel się:

Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii

Poznaj szczegóły naszej oferty

Z nami zdobędziesz wiedzy szczyt
Więcej
Wyjście
Przewiń na górę